IT Technical/Sales Specialist (m/ž) Praha

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1639084683

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Stabilní, dynamická IT společnost se zaměřením na oblast serverových řešení, řešení datových úložišť a zálohování dat hledá kolegu do nového týmu

co budete dělat

* analýza zákaznických požadavků v oblasti řešení serverů, datových úložišť a automatizace
* návrh technických řešení a jejich prezentace u klientů
* spolupráce s obchodním zástupcem a technickými specialisty
* práce v terénu

co vám nabídneme

* stabilní a přátelské prostředí s work-life balance
* plný úvazek na HPP
* flexibilní pracovní doba
* 13. plat dle výsledků společnosti
* kvartální bonusy
* kariérní růst
* sick days
* jazykové kurzy
* občerstvení na pracovišti

co od vás očekáváme

* znalost a prokazatelná zkušenost s technologiemi serverového IT (servery, virtualizace serverů, diskové systémy, komunikace po síti, řešení pro zálohování dat)
* pokročilá znalost anglického jazyka (zpracování projektových dokumentů, telefonická komunikace)
* aktivní řidič sk. B
* dobré komunikační a prezentační schopnosti

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis. Jakmile jej prostuduji, budu Vás kontaktovat a vše společně probereme.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Anastázie Zapletalová